Modus ile

İş gücü planlaması yaparken hızlanın!

Standart bir iş gücü planlama projesi kapsamında yürütülen; aktivite listelerinin hazırlanması, çalışanlar tarafından doldurulması, iyileştirme alanlarının belirlenmesi, optimizasyon oranlarının belirlenmesi ve yönetim mutabakatları aşamaları haricindeki tüm çalışmalarda MODUS kullanımı ile %85-%90 oranında zaman tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Veri giriş kontrolü

Beyan edilen süreleri doğrulamak %50 daha hızlı

Kaynak dağılımı

Mevcut iş yükü ve kaynak dağılımı hesaplamasını, sizin yerinize MODUS yapar

Optimizasyon olanağı

Optimizasyonların iş yüküne etkisini sizin yerinize MODUS hesaplar

Bütçe hesaplama

Birim bazlı insan kaynağı planını ve personel bütçesini sizin yerinize MODUS hazırlar
laptop4
01
Hazır taslaklar
Yazılım içerisinde gelen hazır aktivite listesi şablonları ile genel süreçler için hızlı bir şekilde aktiviteler belirleyebilirsiniz. Bu sayede İş gücü planlama sürecine harcanan efor ve zamanı önemli ölçüde azaltabilirsiniz.
02
Optimizasyon
Veri girişleri tamamlandıktan sonra sistem üzerinde iyileştirme fırsatlarını tespit edilir ve optimizasyonları hızlıca yapabilirsiniz.
03
Raporlar
Kullanıcılar tarafından yapılan veri girişleri ve optimizasyon sonuçları karşılaştırılarak, iş gücü planlaması sürecinde elde edilen tüm iyileştirmeler çeşitli raporlar şeklinde sizlere sunulur.

Kullanıcı dostu yazılım

Şirketinizin ihtiyaçlarına göre farklı çözümler sunuyoruz!

İş gücü planlaması yaparken süreçlerinizin ve bu süreçlerdeki aktivite adımlarının çıkarılması için Modus ile birlikte süreç danışmanlığı hizmeti de alabilirsiniz.